DAJMY GŁOS NASZYM PSOM

GUTEK

zdechlpies

„Uwielbiam jeść, spać, i być głaskanym. Uwielbiam być przy Tomku. Kilkanaście lat temu podał mi rękę. Żeby nie być dłużnym ja mu podałem łapę. To najtrwalsza ”piona” jaką w życiu przybiłem. Jedyne czego nie znoszę to jak mi ktoś depcze po ogonie. Ale nawet jak depczą – KOCHAM ŻYCIE! A ono mnie!”

LOLA

lolunia

„Na moją przyjaźń trzeba zasłużyć. Więc nie wchodź z butami na moje podwórko. Nie uśmiecham się bez powodu. Więc nie pajacuj w moim towarzystwie. Uwielbiam pracować – praca to sens mojego życia. Więc nie zakłócaj mi jej. Poza tym da się mnie lubić. A nawet kochać. Przynajmniej tak twierdzi mój pracodawca.”

BOGUŚ

jezyczek

„Podobno nie ocenia się książki po okładce. Co za bzdura! Czy wzięłabyś do ręki książkę, która by miała poplamioną, poszarpaną, pokrytą pleśnią okładkę? Ha! Tak myślałem. Wbrew pozorom dużo myślę. I podobno to pozory mylą, a nie okładki. A w ogóle to przepraszam koleżanko, ale nie przedstawiłem się. Nazywam się Boguś. Chociaż powinnaś to już wiedzieć. Chodzą słuchy po mieście, że – podobno – podobam Ci się?”

KIWI

kiwi

„Kiwi! Kiiwii!! Kiiiwiii!!! Co to jest Kiwi? Ciągle wykrzykują ten wyraz w moją stronę. I to zazwyczaj rozpraszają mnie jak akurat idę po darmowe jedzenie do spiżarni. Oni w tym swoim dziwnym języku nazywają to miejsce ”śmietnik”. Kolejny dla mnie niezrozumiały wyraz. Czy nie lepiej zająć usta czym innym niż wymawianie słów? Na przykład można jeść. ”Jeść” – to ciężkie do wymówienia słowo. Ale wykrzyczeć je łatwo – Jeść! Jeeść! Jeeeść!!!”

 

A co powiedziałby o sobie Twój pies, gdybyś dał mu głos? 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s