FIZJOTERAPIA I OSTEOPATIA

MIEJSCE:

Warszawa, Ursynów – ul Wokalna 4

CENNIK:

Konsultacja indywidualna/terapia: 120zł

 • 2 psy na wizycie tego samego dnia (tego samego właściciela): 220zł
 • 3 psy na wizycie tego samego dnia (tego samego właściciela): 320zł 

Fitness 100zł

GODZINY:

NIEDZIELA: 10.00-15.00

PONIEDZIAŁEK: 15.30-20.30

WTOREK: 15.30-20.30

ŚRODA: 10.00-15.00

ZAPISY:

osteopatiapsow@gmail.com

O MNIE:

Ponad 10 lat zajmowałam się jeździectwem – pracowałam jako intstruktor, jeździec i zawodnik. Przez kilka lat prowadziłam swoją stajnię w Warszawie.

Do zgłębiania tematu fizjoterapii i osteopatii skłoniły mnie moje zmagania z kontuazjami i urazami psów, które długo nie były prawidłowo diagnozowane.

Jestem absolwentką kursu zoofizjoterapii i masażu małych zwierząt Studium FIzjoterapii Zwierząt. Jestem również certyfikowanym terapeutą Animal Facial Manipulation by Stecco. Jest to metoda pracy, która integruje cały system mięśniowo-powięziowy. Ukończyłam pierwszy rok studiów Osteopatii dla Zwierząt ISOA, na którym nauczyłam się osteopatycznego podejścia do pracy z małymi zwierzętami.

Dodatkowo wiedzę z zakresu pracy z psami sportowymi czerpię z kursów organizowanych m.in przez Bobbie Lyons i Debbie Gross. Uczestniczę regularnie w seminariach i konferencjach z zakresu zoofizjoterapii, ortopedii i osteopatii.

Ogromnie napędza mnie widok moich sportowych pacjentów, którzy dzięki terapii i zrównoważonym planom treningowym, osiągają coraz lepsze wyniki na zawodach obedience, agility i frisbee.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE:

Pierwsza wizyta to zawsze badanie psa. Ocena nie tylko od strony ortopedycznej i neurologicznej, ale również w podejściu osteopatycznym.

Jeżeli będzie taka potrzeba, to już na pierwszej wizycie zostanie wykonana terapia manualna tak, aby poprawić stan zdrowia psa. Możliwe, że zalecę również konketne ćwiczenia dla psa, do wykonywania w domu, tak aby poprawić umięśnienie konkretnych partii mięśniowych.

Proszę na pierwszą wizytę przychodzić z możliwie jak najobszerniejszą dokumentacją medyczną psa (przebyte kontuzje, choroby etc.)

Zapraszam psy w każdym wieku i w każdej kondycji i stanie zdrowia. Jedynymi przeciwwskazaniami są agresja do ludzi i/lub choroby zakaźne. W razie wątpliwości proszę o kontakt mailowy.

Koszt spotkania: 120zł, czas trwania około 1h.

Miejsce: Ursynów, ul Wokalna 4

Zapisy: krogidogtraining@gmail.com lub osteopatiapsow@gmail.com

FITNESS:

Zajęcia z psiego fitnessu służą wzmocnieniu ogólnej siły fizycznej i wytrzymałości psa, poprawy propriocepcji i zapobieganiu urazom u psów sportowych.

Pierwsza wizyta to zawsze konsultacja indywidualna i badanie, tak aby zajęcia były dopasowane pod psa i aby były dla niego bezpieczne.

na zajęciach z fitnessu dowiecie się:

 • Jak prawidłowo rozgrzać psa przed wysiłkiem i jak wprowadzać cooldown
 • Jak przygotować psa do rozpoczęcia treningów sportowych
 • Jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia wzmacniające
 • Jak wykonywać stretching aktywny
 • Jak i kiedy zwiększać poziom trudności poszczególnych ćwiczeń
 • Jak planować sesję treningową, z uwzględnieniem poszczególnych partii mięśni
 • Na co zwracać uwagę w trakcie poszczególnych ćwiczeń
 • Jak dostosować ćwiczenia do możliwości psa
 • Po czym poznać zmęczenie u psa w trakcie treningu (zarówno fizyczne, jak i umysłowe

Koszt: 100zł, czas trwania ok 45min – 1h

Miejsce: Ursynów, ul Wokalna 4

osteopatiapsow@gmail.com

Bez nazwy-1